2011 PČ Latvijas hokeja spēļu ieraksti


2011g. pasaules čempionāts hokejā Latvijas komandai ir beidzies ar iegūto 13. vietu un nākamgad 16. reizi Latvijas Valsts vienība spēlēs elites grupā. Nu labi ka vismaz tā …

Lai mazliet paskatītos uz mūsu izlases spēli no savādāka redzesloka un atsauktu atmiņā visas čempionāta spēles, piedāvājam Latvijas izlasas spēļu ierakstus no Krievijas / Baltkrievijas / Zviedrijas / Latvijas TV kanālu translācijām.

 

 

Latvijas hokeja izlase 30.04.2011 ar zaudējumu iesāka  pasaules čempionātu, D grupas mačā un skaistā cīņā ar 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) piekāpās iepriekšējiem pasaules čempioniem Čehiem.

Latvijas – Čehijas spēles ieraksts 

 
 
 
 
  2. maija vakarā Latvija cīnījās ar mums tik ļoti naparocīgo un spēcīgo Somijas izlasi, līdz panākumam daudz netrūka. Pamatlaikā 2:2, papildlaiks bez gūtajiem vārtiem un pēcspēles metienos somi tomēr izcīnīja uzvaru.

Latvijas – Somijas spēles ieraksts 

 
 
 

Latvijas hokeja izlase svarīgā PČ trešās kārtas spēlē ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Dānijas valstsvienībai, līdz ar to Latvijas hokejistiem pasaules čempionātā nāksies spēlēt par palikšanu augstākajā divīzijā.

Latvijas – Dānijas spēles ieraksts 

 
 

Kaunpilnu zaudējumu pasaules čempionātā pirmajā spēlē turnīrā par palikšanu
augstākajā divīzijā ceturtdien piedzīvoja Latvijas hokeja izlase, kas ar 2:5 piekāpās
Slovēnijas valstsvienībai.
Tas ir viens no sāpīgākajiem Latvijas hokejistu zaudējumiem valstsvienības vēsturē.

Latvijas – Slovēnijas spēles ieraksts

Pārliecinošu uzvaru pasaules hokeja čempionāta ”izdzīvošanas grupas” otrajā mačā sestdien izcīnīja Latvijas izlase, kas Košicē (Slovākija) ar 6:3 apspēlēja Baltkrievijas valstsvienību. Lai mūsu komanda saglabātu vietu elites divīzijā arī nākamgad, svētdien ar jebkādu rezultātu būs jāpieveic Austrijas vienība.

Latvijas – Baltkrievijas spēles ieraksts 

 
 

  Latvijas hokeja izlase aizvadīja pēdējo un izšķirošo spēli 2011.gada pasaules čempionātā par palikšanu augstākajā līgā, tiekoties ar Austrijas valstsvienību un uzvarēja ar rezultātu 4:1.

Latvijas – Austrijas spēles ieraksts


Par rigaskartes.lv

Rigaskartes.lv ir atpūtas un izklaides portāls. info@rigaskartes.lv